Oborová řešení

Dřevařský průmysl: SMB Si1

Dřevařský průmysl: SMB Si1

SMB Si1 bylo vyvinuto speciálně pro páskování dlouhého zboží, např. dřevěných desek ve směru toku materiálu. Firmou SMB vyvinutá plusAir technologie redukuje dobu cyklu ve srovnání k obvyklým systémům o cca. 20 až 25 % a zvedá tak výrazně Vaši produktivitu!

Také při nízkých okolních teplotách a drsných podmínkách nasazení je díky praktické konstrukci zajištěna spolehlivá funkce. SMB Si1 může být jak obsluhován manuálně tak zapojen do automatické linky.

Stavební průmysl: SMB SV1-K

Stavební průmysl: SMB SV1-K

Vhodný pro páskování neelastických produktů jako dlaždic nebo keramiky jakož i pro nasazení do drsných podmínek produkce s drsným prachem.

Nábytkářský průmysl  SMB ST1 | SMB SV1 | SMB SM1

Nábytkářský průmysl SMB ST1 | SMB SV1 | SMB SM1

Vhodné pro páskování velkých balíku, univerzální použití, pro drsné podmínky produkce.

Zpracování potravin: SMB ST1 ušlechtilá ocel

Zpracování potravin: SMB ST1 ušlechtilá ocel

Kryt z ušlechtilé oceli s dodatečnou ochranou proti vodě a korozi funkčních dílů tvoří základ tohoto řešení, optimální zahřívání stroje zamezuje tvorbu sražené vody.

Ostatně je k dispozici celé spektrum variant a příslušenství, aby se tento stroj mohl přizpůsobit skoro každému produkčnímu procesu.

Farmaceutický průmysl: SMB ST1

Farmaceutický průmysl: SMB ST1

Pod tímto označením je zahrnuta řada variant, se kterými může být stroj SMB ST1 sestaven, pro páskování plastových boxů, jaké jsou používány např. ve farmaceutickém průmyslu.

Tím může být naplněn každý požadavek, zpracování rozdílných výšek boxů, kontrola výšek hladiny, rozpoznání víčka nebo identifikace boxu neurčených k páskování.